Team

Door voorbij de vraag te kijken, realiseren de Connectors van Markhorst (want zo noemen wij onze mensen) esthetische en bovenal perfect functionerende e-installaties. Slimme oplossingen op het gebied van elektro, beveiliging, toekomst energie, keuring en service & onderhoud. Lees meer



Directie

Edwin Markhorst
Algemeen directeur
Direct: +31(0)497 72 66 64
Mobiel: +31(0)6 22 79 96 97
e.markhorst@markhorstbv.nl

Administratie/back office

Elly Sesink
Financiële administratie
Direct: +31(0)497 51 40 64
e.sesink@markhorstbv.nl
Kiki Simmer
HR & Marketing
Direct: +31 (0) 497 72 68 05
k.simmer@markhorstbv.nl

Beveiliging

Jeroen Heesters
Directeur beveiliging
Direct: +31(0)497 72 66 61
Mobiel: +31(0)6 20 13 83 41
j.heesters@markhorstbv.nl
Linda Koolen
Administratief medewerkster
Direct: Algemeen: +31(0)497 51 40 64
l.koolen@markhorstbv.nl
Faas Dings
Servicemonteur beveiliging
Marco van Dooren
Servicemonteur beveiliging
Patrick Rijnen
Servicemonteur beveiliging
Hein Wouters
Servicemonteur beveiliging

Elektro

Krijn Daniëls
Projectleider elektro
Direct: +31(0)497 72 66 66
Mobiel: +31(0)6 12 97 71 76
k.daniels@markhorstbv.nl
Patrick Bouman
Inkoop & ict
Mobiel: +31(0)6 12 97 72 63
p.bouman@markhorstbv.nl
John Dirkx
Werkvoorbereider elektro
Direct: +31(0)497 72 66 67
Mobiel: +31(0)6 22 96 02 45
j.dirkx@markhorstbv.nl
Stan van den Berg
Werkvoorbereider / Projectleider
Direct: +31(0)497 72 66 68
s.vandenberg@markhorstbv.nl
Hannie Baken
Kopersbegeleiding
Direct: +31(0)497 72 66 69
h.baken@markhorstbv.nl
Frank Borgmans
Calculatie
Direct: +31(0)497 72 66 62
Mobiel: +31(0)6 22 54 05 09
f.borgmans@markhorstbv.nl
Bram Kox
Projectmonteur elektro
Dave Coolen
1e project monteur elektro
Eric van de Wiel
Projectmonteur elektro
Harm van Bommel
1e project monteur elektro
Jens Maas
1e project monteur elektro
Ronald Brom
Magazijn- en materiaalbeheerder
Niels Keeris
magazijnbeheerder
Peter van Leuven
1e project monteur elektro
Rick Hooijen
1e project monteur elektro
Rob van Strijdhoven
1e project monteur elektro
Freek van Montfort
Projectmonteur
Sven van Grieken
Projectmonteur
Ad Hoek
Projectmonteur
Stan Rens
Projectmonteur
Dennis Raaijmakers
Hulpmonteur elektro
Hobie Pijs
Leerling monteur elektro
Joost Louwers
Leerlingmonteur elektro
Nick van den Broek
Leerlingmonteur elektro
Job van de Gruijthuizen
Leerling monteur
Jasper van der Heijden
Leerling monteur

Service & onderhoud

Kobe Stokmans
Service coördinator
Direct: +31(0)497 72 66 63
Mobiel: 31(0)6 89 99 20 40
k.stokmans@markhorstbv.nl
Harm Oosterbosch
Service monteur elektro
Corne Hendrikx
Service monteur elektro
Mark van Woerkum
Service monteur elektro
Martijn van der Heijden
Service monteur elektro
Paul Jansen
Keurmeester/ service monteur elektro

Toekomst energie

Edwin Markhorst
Algemeen directeur
Direct: +31(0)497 72 66 64
Mobiel: +31(0)6 22 79 96 97
e.markhorst@markhorstbv.nl
Krijn Daniëls
Projectleider elektro
Direct: +31(0)497 72 66 66
Mobiel: +31(0)6 12 97 71 76
k.daniels@markhorstbv.nl

Keuring

Paul Jansen
Keurmeester/ service monteur elektro
Kobe Stokmans
Service coördinator
Direct: +31(0)497 72 66 63
Mobiel: 31(0)6 89 99 20 40
k.stokmans@markhorstbv.nl
Edwin Markhorst
Algemeen directeur
Direct: +31(0)6 22 79 96 97
Mobiel: +31(0)497 72 66 64
e.markhorst@markhorstbv.nl