Team

Door voorbij de vraag te kijken, realiseren de Connectors van Markhorst (want zo noemen wij onze mensen) esthetische en bovenal perfect functionerende e-installaties. Slimme oplossingen op het gebied van elektro, beveiliging, toekomst energie, keuring en service & onderhoud. Lees meer



Directie

Edwin Markhorst
Algemeen directeur
Direct: +31(0)497 72 66 64
Mobiel: +31(0)6 22 79 96 97
e.markhorst@markhorstbv.nl

Administratie/back office

Elly Sesink
Financiële administratie
Direct: +31(0)497 51 40 64
e.sesink@markhorstbv.nl
Kiki Simmer
HR & Marketing
Direct: +31 (0) 497 51 40 64
k.simmer@markhorstbv.nl

Beveiliging

Jeroen Heesters
Directeur beveiliging
Direct: +31(0)497 72 66 61
Mobiel: +31(0)6 20 13 83 41
j.heesters@markhorstbv.nl
Faas Dings
Servicemonteur beveiliging
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 22 96 02 13
f.dings@markhorstbv.nl
Marco van Dooren
Servicemonteur beveiliging
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 10 52 88 98
m.vandooren@markhorstbv.nl
Patrick Rijnen
Servicemonteur beveiliging
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 12 97 72 63
p.rijnen@markhorstbv.nl
Hein Wouters
Servicemonteur beveiliging
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 30 78 42 19
h.wouters@markhorstbv.nl

Elektro

Krijn Daniëls
Projectleider elektro
Direct: +31(0)497 72 66 66
Mobiel: +31(0)6 12 97 71 76
k.daniels@markhorstbv.nl
Patrick Bouman
Projectleider elektro
Direct: +31(0)497 72 66 60
Mobiel: +31(0)6 13 13 89 81
p.bouman@markhorstbv.nl
John Dirkx
Werkvoorbereider elektro
Direct: +31(0)497 72 66 67
Mobiel: +31(0)6 22 96 02 45
j.dirkx@markhorstbv.nl
Stan van den Berg
Werkvoorbereider
Direct: +31(0)497 72 66 68
Mobiel: +31(0)6 17 17 39 89
s.vandenberg@markhorstbv.nl
Hannie Baken
Kopersbegeleiding
Direct: +31(0)497 72 66 69
h.baken@markhorstbv.nl
Frank Borgmans
Calculatie
Direct: +31(0)497 72 66 62
Mobiel: +31(0)6 22 54 05 09
f.borgmans@markhorstbv.nl
Bram Kox
Projectmonteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 45 75 81 82
b.kox@markhorstbv.nl
Dave Coolen
1e project monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 13 92 99 38
d.coolen@markhorstbv.nl
Eric van de Wiel
Projectmonteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 26 83 49 30
e.vandewiel@markhorstbv.nl
Harm van Bommel
1e project monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 50 58 99 22
h.vanbommel@markhorstbv.nl
Jens Maas
1e project monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 30 99 16 83
j.maas@markhorstbv.nl
Niels Keeris
Projectmonteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
n.keeris@markhorstbv.nl
Peter van Leuven
1e project monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 22 96 01 48
p.vanleuven@markhorstbv.nl
Rick Hooijen
1e project monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 51 82 15 74
r.hooijen@markhorstbv.nl
Rob van Strijdhoven
1e project monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 53 54 27 35
r.vanstrijdhoven@markhorstbv.nl
Sven van Grieken
Leerling monteur
Direct: +31(0)497 51 40 64
Job van de Gruijthuizen
Leerling monteur
Direct: +31(0)497 51 40 64
Hein van Herwijnen-jansen
Hulpmonteur
Direct: +31(0)497 51 40 64
Jasper van der Heijden
Leerling monteur
Direct: +31(0)497 51 40 64
Stan Rens
Leerling monteur
Direct: +31(0)497 51 40 64
Freek van Montfort
Leerling monteur
Direct: +31(0)497 51 40 64
Ad Hoek
Hulpmonteur
Direct: +31(0)497 51 40 64

Service & onderhoud

Harm Oosterbosch
Service coördinator
Direct: +31(0)497 72 66 63
Mobiel: +31(0)6 22 96 02 10
h.oosterbosch@markhorstbv.nl
Corne Hendrikx
Service monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
c.hendrikx@markhorstbv.nl
Mark van Woerkum
Service monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 22 96 01 47
m.vanwoerkum@markhorstbv.nl
Martijn van der Heijden
Service monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 30 99 16 82
m.vanderheijden@markhorstbv.nl
Paul Jansen
Keurmeester/ service monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 13 84 23 97
p.jansen@markhorstbv.nl

Toekomst energie

Edwin Markhorst
Algemeen directeur
Direct: +31(0)497 72 66 64
Mobiel: +31(0)6 22 79 96 97
e.markhorst@markhorstbv.nl
Krijn Daniëls
Projectleider elektro
Direct: +31(0)497 72 66 66
Mobiel: +31(0)6 12 97 71 76
k.daniels@markhorstbv.nl

Keuring

Paul Jansen
Keurmeester/ service monteur elektro
Direct: +31(0)497 51 40 64
Mobiel: +31(0)6 13 84 23 97
p.jansen@markhorstbv.nl
Harm Oosterbosch
Servicecoordinator elektro
Direct: +31(0)497 72 66 63
Mobiel: +31(0)6 22 96 02 10
h.oosterbosch@markhorstbv.nl
Edwin Markhorst
Algemeen directeur
Direct: +31(0)497 72 66 64
Mobiel: +31(0)6 22 79 96 97
e.markhorst@markhorstbv.nl